Úvodná stránka     Vaša aktuálna IP adresa je: 13.58.82.79     Prihlásiť

Obchodný zástupca západ
Obchodný zástupca stred
Obchodný zástupca východ
Partnerská sieť

Účel pracovného miesta

Aktívne oslovenie zákazníkov a predaj produktov spoločnosti

Náplň práce

aktívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov získavanie nových klientov,
predaj služieb poskytované spoločnosťou návšteva priamo u zákazníka,
zodpovednosť za plnenie stanoveného plánu predaja a aktivít vo zverenom regióne,
reportovanie aktivít a predaja

Požiadavky na uchádzača

Kvalifikačné požiadavky:

SŠ, SŠ s maturitou a vyššie vzdelanie,
prax v obchodnej oblasti

Pracovné a osobnostné predpoklady:

ovládanie štandardov komunikácie, spoločenského správania sa,
príjemné vystupovanie,
komunikatívnosť,
kreativita,
prozákaznícka orientácia,
schopnosť rýchlo sa učiť,
vysoké pracovné nasadenie a schopnosť presadiť sa,
zodpovednosť.

Miesto práce: Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj.

Ponúkaný plat: Motivujúce finančné ohodnotenie (provízie, bonusy)

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: živnosť , dohoda o vykonaní práce

Informácie pre uchádzača

Svoje žiadosti posielajte na adresu hr@vodatech.sk. Do predmetu uveďte názov pozície.
Uchádzači, ktorých životopisy nás zaujmú budú oslovení a pozvaní na výberový pohovor.

    Úvodná stránka O spoločnosti Produkty Služby Kontakty Webmail